Wypożyczalnia Sukienek

Czy Twój rozsądek też podpowiada Ci, że zakup eleganckiej lecz drogiej kreacji na jedną okazję nie jest dobrym pomysłem?

Po co kupować na jeden wieczór?

Nasza firma oferuje wypożyczenie sukienki za niewielką kwotę: od 40 do 60 zł za 3 doby. Pozwoli Ci to zaoszczędzić pieniądze i miejsce w szafie, a na każdym przyjęciu będziesz wyglądać zjawiskowo i niepowtarzalnie.

Klientom zapewniamy miłą obsługę i fachową poradę dotyczącą wyboru określonej kreacji. Sukienki z naszej oferty pochodzą od polskich producentów czym wspieramy rozwój przedsiębiorczości naszego kraju.

Oferujemy:
 • wysoką jakość produktu,
 • konkurencyjnie niską cenę,
 • szeroką ofertę asortymentu:
  • różnorodność fasonów,
  • bogatą kolorystykę
  • rozmiary od 34 do 56),
 • możliwość przymiarki i rezerwacji na wybrany termin.

Zapraszamy

Wypożyczalnia czynna 6 dni w tygodniu: poniedziałek - piątek 10-17 oraz sobota 10-14.

Posiadamy w stałej ofercie ponad kilkadziesiąt sukienek oraz przeróżne dodatki

zobacz przykładowe kreacje:

Regulamin Wypożyczalni

 1. Osoby korzystające z usług wypożyczalni mają możliwość wypożyczenia sukienki będącej na stanie wypożyczalni według pokazanych modeli, jeśli nie została dokonana wcześniej rezerwacja przez inne osoby na ten sam okres.
 2. Sukienkę uważa się za wypożyczoną z chwilą , gdy opuści ona wypożyczalnię.Z tą chwilą żadne koszty nie będą zwracane.
 3. Wypożyczający w celu wypożyczenia sukienki zobowiązany jest do okazania dokumentu tożsamości Pracownikowi Wypożyczalni, podania innych danych niezbędnych do podpisania umowy wypozyczenia oraz złożenia na niej własnoręcznego podpisu.
 4. Okres wypozyczenia sukienki to 3 doby liczone od momentu wypożyczenia.
 5. W przypadku wyrażenia chęci wypożyczenia sukienki na okres dłuższy wypożyczalnia pobiera dodatkową opłatę ( 10 zł za każdą dodatkową dobę).
 6. W przypadku nie zwrócenia sukienki w uzgodnionym terminie wypożyczalnia pobiera dodatkową opłatę liczoną stawką standardową według cennika.
 7. Istnieje możliwość dokonania rezerwacji sukienki z wyprzedzeniem, wraz z wpłata zadatku w momencie rezerwacji .Zadatek jest bezzwrotny- nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z rezerwacji lub nieodebrania sukienki do następnego dnia roboczego od rezerwowanej daty.
 8. Wypożyczający zobowiązuje się do używania sukienki zgodnie z jej przeznaczeniem oraz nie będzie dokonywał żadnych przeróbek oraz prał sukienki.
 9. Osoba wypożyczająca ponosi odpowiedzialność za wypożyczoną sukienkę od momentu wypożyczenia do chwili zwrotu sukienki pracownikowi wypożyczalni.
 10. W przypadku nie dokonania zwrotu sukienki bądź zniszczenia lub uszkodzenia sukienki wypożyczający zobowiązany jest uiścić kwotę stanowiącą równowartość aktualnej ceny sukienki bądź pokryć koszty naprawy lub przywrócenia jej do stanu pierwotnego.
 11. Podpisując Umowę Wypożyczenia Wypożyczający jest zobowiązany do sprawdzenia jakości sukienki. W przypadku braku zastrzeżeń odnośnie sukienki Wypożyczający akceptuje jej stan jako " nienaruszony".
 12. Wypożyczający dokonując wypozyczenia sukienki, oświadcza iż zapoznał się z treścią Regulaminu Wypożyczalni i akceptuje wszystkie jego postanowienia oraz zobowiązuje się ich przestrzegać.

U nas możesz kupić lub wynająć wysoko gatunkowe używane ubrania wizytowe w bardzo dobrym stanie.

Kontakt

Godziny Otwarcia

 • Pn-Pt: 10:00 - 17:00
 • Sobota 10:00 - 14:00
 • Niedziela Zamknięte